Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Nudíte se? Objevte novou rozkoš! Diskrétní sexshop s erotickými pomůckami naplní Vaše touhy.

Statistiky a účty

První stránka administrace zobrazuje celkové statistiky systému, umožňuje převádět kredity a poskytuje odkazy na další podrobné statistiky.

Statistiky textových bannerů

První tři řádky zobrazují současný stav textových kreditů. První řádek ukazuje, kolik textových kreditů máte připraveno k okamžité spotřebě. Druhý řádek říká, kolik textových kreditů máte na spořícím účtu. V posledním řádku vidíte, kolik textových prokliků máte uloženo v kampaních.
V dalších třech řádcích jsou k dispozici celkové statistiky textové reklamy. Zobrazuje se zde, kolik jste nasbírali textových prokliků, kolikrát byly všechny Vaše textové kampaně prokliknuty a kolik textových prokliků jste získali převody, různými soutěžemi apod.
Hned vedle statistik textových bannerů je formulář pro snadný a rychlý převod textových kreditů mezi spořícím účtem a účtem pro okamžitou spotřebu. Ze spořícího účtu se kredity neutrácejí ani je odtud nelze přesouvat do kampaní. Na spořící účet si můžete bezplatně uložit kredity, které si chcete šetřit. Až je budete chtít utratit, jednoduše si je zase převedete zpět.

Statistiky popunder oken

Přehled popunder oken je tvořen stejným stylem jako u textových bannerů. První tři řádky zobrazují kolik popunder kreditů máte připraveno k okamžité spotřebě, kolik popunder kreditů máte na spořícím účtu a kolik popunder oken máte uloženo v kampaních.
V dalších třech řádcích jsou k dispozici celkové statistiky popunder reklamy. Zobrazuje se zde, kolik jste nasbírali popunder oken, kolik bylo otevřeno Vašich popunder oken a kolik kreditů jste získali převody a jinými transakcemi.
Hned vedle statistik popunder oken je formulář pro rychlý převod popunder kreditů mezi spořícím účtem a účtem pro okamžitou spotřebu. Ze spořícího účtu se kredity neutrácejí ani je odtud nelze přesouvat do kampaní.

Referenční statistika:

Referenční statistiky Vám podává souhrn informací o příjmech z webmásterů. Dozvíte se, kolik pod sebou máte zaregistrovaných webmásterů na jaké úrovni a kolik jste od doby registrace získali kreditů z jednotlivých vrstev. Na samostatné stránce je pak k dispozici naprosto podrobný seznam uživatelů pod Vámi.
O tom, jak pod sebe získat webmástery, si můžete přečíst na stránce: Návod pro získání webmásterů.

Převod kreditů na jiný účet

Převod kreditů na jiný účet Vám umožňuje posílat své kredity někomu jinému. Odesílat můžete textové prokliky i popunder okna naráz. Je zde však limit omezující minimální posílanou částku. Pro převod je nutné poslat alespoň 500 popunder oken, nebo 50 textových prokliků. Pokud budete chtít poslat kredity kombinovaně, stačí dosáhnout hranice 500 popunder oken, přičemž 1 textový banner se zde přiřazuje k hodnotě 10 popunder oken.
Celá transakce je zpoplatněna 1% provizí. Provize je nutná pro zamezení nekontrolovatelných transakcí, které by šly lehce zneužít k "praní špinavých kreditů."
Všechny převody jsou sledovány a v případě nalezení podvodu dojde k jejich anulování.
 

Copyright © 2005-2023 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.