Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Nudíte se? Objevte novou rozkoš! Diskrétní sexshop s erotickými pomůckami naplní Vaše touhy.

Kódy

Kód pro vydělávání

Zde si můžete vygenerovat html kódy do svých www stránek, díky kterým budete moci začít vydělávat kredity. Úplně první, co musíte udělat, je vybrat zaměření Vaší stránky, do které chcete kód umístit.
Správným nastavením zaměření stránek lze reklamu obsahově přiblížit čtenáři, tím lze obecně docílit její vyšší úspěšnosti -> výšších příjmů. Pokud bude banner navíc pěkně ladit se stránkou (viz níže), návštěvník si možná ani nevšimne, že se jedná o reklamu. Cílem reklamy není totiž obtěžovat uživatele spoustou reklam, ale zobrazit mu jen takovou reklamu, o kterou by mohl mít zájem.

Blokování reklamy

Této možnosti byla věnována vlastní stránka: Blokování reklamy.

Popunder

Popunder kód není po vložení na stránce viditelný (poznámka). Pokud tento kód umístíte na svoje stránky, Vašim návštěvníkům se otevře přímo cizí stránka. Tato stránka se otevře pod tou Vaší, takže je dost možné, že si jejího otevření čtenár ani nevšimne - neztratíte svého čtenáře. Nové otevřené stránky si uživatel všimne až po zavření té Vaší.
Popunder kód lze umístit kdekoliv na stránce mezi tagy <body> a </body>. Mějte však napaměti, že na žádné stránce nesmí být více jak jeden popup kód. Také není možné na jedné stránce mít popup kód našeho a jiného systému zároveň - takovéto chováni označujeme jako "multipopup" a je přísně trestáno. Viz časté zakázané aktivity.

Textový banner

Kód textového banneru bude na Vašich stránkách zobrazovat reklamní banner dle velikosti, jakou si vyberete. V současnosti jsou v systému 3 velikosti bannerů: Standartní banner (468*60), Proužek (468*20) a Vertikální banner (120*240). Vyberte si jaký chcete na stránku vložit a klikněte na button "Vygeneruj kód banneru". Po vygenerování se vždy objeví aktuální náhled banneru a jeho kód.
Textové bannery je možno barevně sladit s Vaší stránkou. Můžete měnit 4 barevné prvky banneru: barvu pozadí, barvu odkazu, barvu ostatního textu a barvu orámování. Barvy můžete vybírat v z barevné palety v příslušném řádku, popřípadě ručně zadat její hodnotu v hexadecimálním tvaru (bez #). Pro vyzkoušení dané barevné kombinace si vždy nechte vygenerovat náhled. Jediná podmínka volby barev je, aby odkaz i text byly na daném pozadí čitelný.

Jak fungují textové bannery a pupunder okna se píše na stránce Výměna reklamy.
 

Copyright © 2005-2023 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.