Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Nudíte se? Objevte novou rozkoš! Diskrétní sexshop s erotickými pomůckami naplní Vaše touhy.

Omezení a limity reklamy

Důvody pro omezování reklamy

Zaprvé, uživatelé Vašich stránek určitě nechtějí být zahlceni reklamou.
Zadruhé, je nutné omezit různé podvodné techniky získávání kreditů. Nikdo si určitě nepřeje, aby se jeho reklama zobrazovala pouze pomocí nějakého automatického robota a Vaši reklamu ve skutečnosti nikdo ani neviděl.
Proto se systém brání formou různých nastavení, omezení a kontrol.

Omezení popunder

Není možné opakovaně otevírat popunder okna z jedné IP adresy -> můžete svůj kód rozmístit po celém Vašem webu, ale k vyskočení popunder dojde jen 1x za 10 minut. Tento limit zajišťuje, aby Vaši návštěvníci nebyli dokola obtěžování novými a novými popunder okny.
Každá kampaň v systému může být otevřena v popunder okně pouze 1x za den z jedné IP adresy. Tím se úplně zamezí vyskakování stejné reklamy jednomu uživateli a vlastníkovi kampaně to zaručuje, že bude na svůj web získávat pouze unikátní návštěvníky.
Z technických důvodů je zakázáno na stránku vkládat více než jeden popunder kód (nebo jakoukoliv jinou další reklamu formou popup oken). Čtěte podvodné praktiky a jejich trestání.

Omezení textových bannerů

Uživatelé nesmějí na jednu stránku vkládat více než 3 naše textové bannery. To, alespoň částečně, zabraňuje přehlcení stránky reklamou. Zobrazovat bannery či popunder kódy na stránkách určených jen pro reklamu je zakázáno. Tím se zaručuje, že Vaše reklama bude vidět na stránce s obsahem.
Hlavním omezením textových bannerů je, že za prokliknutí banneru platíte pouze 1x za den z daného IP. Pokud tedy stejný návštěník půjde na Vaše stránky přes banner vícekrát - je to stále jen jeden návštěvník a Vás stojí pouze 1 proklik.
Dále je v systému blokace notorických proklikávačů bannerů, už se nemusíte bát, že na Vaší kampaň klikne někdo bezmyšlenkovitě, jen kvůli kreditu.

Rotátor reklamy

Systém nezobrazuje stále stejnou reklamu, snaží se reklamu zobrazovat rovnoměrně, spravedlivě a samozřejmě se snaží zobrazovat reklamu, která ješte nebyla zobrazena - snaží se uskutečnit transakci (otevření popunder, proklik). To, která reklama se zrovna objeví zavisí na mnoha parametrech, například zaměření kampaně, počtu kreditů v kampani, kolikrát byla kampaň zobrazena atd.
 

Copyright © 2005-2023 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.