Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Nudíte se? Objevte novou rozkoš! Diskrétní sexshop s erotickými pomůckami naplní Vaše touhy.

Vaše reklamní kampaně

Seznam Vašich reklamních kampaní Vám zobrazuje přehled Vašich textových a popunder kampaní a umožňuje její administraci.

Seznam Vašich kampaní

V seznamu Vašich reklamních kampaní můžete pozastavovat/spouštět kampaně. Pokud je u kampaně ve druhém sloupku zelený trojúhelník, znamená to, že je kampaň spuštěná. Kampaň můžete pozastavit kliknutím na tento trojúhelník. Znovu spustit jí potom můžete stejným způsobem (kliknutím na znak pauzy).
V dalším sloupci můžete danou kampaň editovat, nebo ji smazat. Při kliknutí na editaci se Vám otevře editační stránka kampaně, při kliknutí na červený křízek se kredity z kampaně přesunou na bežný účet a kampaň se ihned smaže.
Ve sloupci "Statistika" si můžete kliknutím na název kampaně otevřít statistiku kampaně. Další sloupce ukazují současný obnos v kampani, její cílení a další nastavení.

Převod kreditů

Umožňuje převod mezi běžným účtem a kampaní. Převádět lze pouze celá čísla - celé prokliky nebo celé popunder okna. Pokud chcete převést kredity ze spořícího účtu, musíte je nejdříve převést ze spořícího účtu na běžný účet v sekci statistiky a účty.
 

Copyright © 2005-2023 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.