Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Nudíte se? Objevte novou rozkoš! Diskrétní sexshop s erotickými pomůckami naplní Vaše touhy.

Editace reklamní kampaně

Editace kampaně

Do editace kampaně se dostanete kliknutím na obrázek kladívka u kampaně v seznamu kampaní.
Editace kampaně Vám umožňuje "za chodu" měnit vlastnosti Vaší kampaně, ale doporučuje se před změnami kampaň pozastavit. Měnit lze úplně vše, až na adresu (pro přehlednost a kontrolu administrátorem).
Co znamenají jednotlivé možnosti se píše na stránce nová kampaň.

Možné html úpravy obsahu textových bannerů

Pro zalomení řádku textového banneru lze použít <br>, Mějte však na paměti, že zalomení se projeví ve všech typech bannerů.
Pokud chcete vložit pevnou mezeru (například, aby se na konci řádku nevyskytovala předložka, spojka), použijte html entitu : &nbsp;
Ostatní html prvky jsou ignorovány.

Náhledy textových bannerů

Náhledy textových bannerů ukazují, jak bude vypadat Vaše kampaň ve všech bannerech na všech pozicích. Systém zaručuje, že v žádném banneru nebude Vaše kampaň zobrazena více než jedenkrát.
To, ve kterých bannerech a na kterých pozicích se Vaše kampaň bude zobrazovat ovlivnit nemůžete, stejně tak nemůžete ovlivnit v jakém barevném schématu bude daný webmáster Váš banner zobrazovat. Můžete však ovlivnit na kterých stránkách se bude Vaše kampaň zobrazovat přednostně (pomocí cílení), popřípadě můžete zakázat některé servery pomocí blokování reklamy.
 

Copyright © 2005-2023 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.