Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Nudíte se? Objevte novou rozkoš! Diskrétní sexshop s erotickými pomůckami naplní Vaše touhy.

Výměna reklamy

V čem spočívá výměna reklamy?

Základní princip je, že vy umístíte na svoje stránky reklamu (odkazující na jiné stránky) a za to zase jiný uživatel umístí Vaší reklamu, odkazující na Vaše stránky. O spravedlivou výměnu této reklamy se stará náš systém.

Proč vyměňovat reklamu?

Protože můžete získat více návštěvníků na Vaše stránky. Zobrazení banneru na Vaší stránce Vás nic nestojí a přitom se někde na jiným serveru zobrazuje Vaše reklama, která Vám může přivést nového návštěníka, pravidelného uživatele, či dokonce budoucího klienta.

Forma reklamy

Náš systém nabízí dvě formy reklamy. Je to výměna popunder oken a výměna textových bannerů. Obě tyto formy reklamy můžete zároveň ovládat z jednoho účtu. Výhodou je, že můžete propagovat úplně jiné stránky, než na kterých zobrazujete reklamu.

Výměna popunder oken

Popunder okna jsou zvláštní formou popup oken. Nevyměňují se jen pouhé zobrazení Vaší reklamy, ale přímo otevření Vaší stránky. Stručný návod na výměnu popunder oken je na stránce popunder reklama.
U popunder reklamy se Vaše reklamní stránka otevírá pod stránkou jiného uživatele, takže si uživatel možná ani nevšimne, že se něco otevřelo. Až když ukončí práci s aktuální stránkou, všimne si Vaší stránky. Obvykle takový uživatel chvíli přemýšlí, jestli danou stránku sám otevřel, a snaží se na ní najít něco povědomého. Pokud ho Vaše stránka zaujme, získali jste nového čtenáře. Avšak tato forma reklamy je trochu násilná a mnozí uživatelé blokují takto vyskakující popup okna, proto se systém snaží, aby tato reklama co nejméně obtěžovala uživatele - viz omezení a limity reklamy.

Výměna textových bannerů

Textové bannery jsou v poslední době jedny z nejefektivnějších prostředků bannerové reklamy. Textová reklama, jak již název napovídá, je reklamní formát, obsahující reklamu formou textového odkazu. Stručný návod na výměnu textové reklamy je na stránce textová reklama.
Uživatelé internetu si již vytvořili jistou imunitu na klasické obrázkové bannery a běžné formáty obrázkové reklamy často ignorují. Proto se stále více přechází na klasickou textovou reklamu, která méně ruší design stránek.
Náš systém podporuje několik hlavních velikostí textových bannerů, ale hlavně Vám umožňuje vytvořit vlastní barevné schéma banneru a umožňuje tak textové bannery barevně sladit se stránkou, do které jsou vkládány. Pokud tedy chcete nenásilně podstrčit návštěvníkovi nějaký ten banner, musí pěkně ladit se stránkou a obsahovat reklamu, která by ho mohla zajímat.
U textových bannerů jsou důležité dva údaje: kolikrát byl banner zobrazen a kolikrát byl prokliknut. Náš systém se snaží, aby byla efektivita prokliku co nejvyšší. Vy však budete platit jen za proklik textového banneru. Pouhé zobrazování Vaší reklamy Vás nic nestojí.

U textové i popunder reklamy je důležitý takzvaný výměnný poměr.
 

Copyright © 2005-2023 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.