Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Nudíte se? Objevte novou rozkoš! Diskrétní sexshop s erotickými pomůckami naplní Vaše touhy.

Podvodné praktiky a jejich trestání

Co se stane, když poruším pravidla?

Nastává několik možností, pokud bude porušení malé, je možné, že si ho nevšimneme. Pokud jste však způsobili někomu škodu, je nutné nás kontaktovat, abychom mohli škody napravit.
Pokud si všimneme porušení my, obvykle rozesílame varovný email, pozastavujeme porušující kampaně. Pokud již byla někomu způsobena škoda, snažíme se vrátit podvodně získané kredity.
Pokud varovaný webmáster nedá vše včas do pořádku, nebo je porušení opravdu velké, je mu zablokováno konto a zabaveny kredity. Podvádět sebou nese jistá rizika a administátor není povinen zjišťovat, které kredity podvodník vydělal poctivě a které ne.

Co nesmím?

To je celkem jednoduché, nesmíte porušovat pravidla. S pravidly jste souhlasili již při registraci do systému a jste povini je dodržovat.

Časté podvody

Jedním z nejčastějších podvodů je vkládání více popup/popunder na jednu stránku či propagování v popunder oknech stránky, které otevírají další popup/popunder okna. Tyto porušení souhrně nazýváme MULTIPOPUP. Účty, které takto poruší pravidla většinou ihned pozastavejeme. Odblokování je možné až na žádost vlastníka účtu (a to samozřejmě až po odstranění cizích popup oken ze stránek).
O tom, že jste byli zablokovány se můžete dozvědět emailem, na ICQ popřípadě pouze na seznamu podvodníků.

Hunter - lovec podvodníků

Jelikož jsou v systému stovky uživatelů, je velmi náročné všechny manuálně kontrolovat. Za tímto účelem byl sestrojen skript, který prochází všechna data systému a hledá případné podvodníky. Pokud nalezne nějaký přestupek, odešle všechny informace adminovi, který manuálně vše zkontroluje a vyřídí postih.
Žádný program není dokonalý, a proto se nemusíte bát, že by bylo povoleno této "umělé inteligenci" automaticky blokovat konta a zabavovat kredity, vždy je vše manuálně kontrolováno. Navíc stále pokračují manuální namátkové kontroly.
Nežádejte nás prosím o podrobnosti k tomuto programu, bylo by kontraproduktivní zveřejňovat informace, které by mohli podvodníkům pomoci k jeho obcházení.
 

Copyright © 2005-2023 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.