Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Získávání nových webmásterů

Doporučte nás

Získávání nových uživatelů do našeho systému se Vám vyplatí. Pokud do systému přivedete nového člena - webmástera, který se zde zaregistruje, budete za něj trvale dostávat odměny. Čím více webmásterů pod sebe přivedete, tím vetší zisky z nich budete mít. Větší zisky budete mít, pokud se Vám podaří pod sebe přivést kvalitního webmástera, který bude vyměňovat hodně reklamy. Právě z toho budete mít zisky - provize z každého otevřeného popunder okna a z každého prokliknutého banneru. Pokud tedy pod sebe přivedete zhruba 5 uživatelů, kteří budou stejně "výkonní" jako Vy, budete vydělávat dvojnásobek.
Tento referenční systém má více vrstev, takže pokud uživatel pod Vámi zaregistruje nového člena, tak i z něj budete mít provize! U textových bannerů má tento systém 4 vrstvy, u popunder oken pouze jednu.Zisky z webmásterů

Textová reklama

Textová reklama vyměňuje pouze skutečné prokliky a její výměnný poměr je 4:3. Přímá odměna vlastníkovi reklamní plochy za prokliknutí banneru je 0.75 kreditu.

Úroveň
1
Úroveň
2
Úroveň
3
Úroveň
4
 Prokliknutí textové kampaně [procenta]  10% 8% 5% 3%
 Prokliknutí textové kampaně [kredity] 0.08 0.06 0.04 0.02Popunder reklama

Popunder reklama vyměňuje pouze otevřená popunder okna a její výměnný poměr je 10:9. Přímá odměna vlastníkovi reklamní plochy za otevření popunder okna je 0.9 kreditu.

Úroveň
1
 Otevření popunder okna [procenta]  5%
 Otevření popunder okna [kredity] 0.05

Jak získat webmástery?

První předpoklad je být zaregistrován v systému a v sekci Odkazy nalézt svůj referenční odkaz. Tento odkaz můžete umístit na Vaše stránky, přikládat k podpisu v emailech, nebo ho poslat kamarádovi, aby vyzkoušel náš reklamní systém. V žádném případě se však nedovoluje spamovat, šířit viry nebo jinak nezákonně propagovat náš systém.
Pokud na Váš odkaz někdo klikne a zaregistruje se, je automaticky pod Vámi. Jeho to nic nestojí a Vy máte provize. Pokud na Váš odkaz někdo klikne, nemusí se zaregistrovat hned, může se vrátit třeba až za měsíc, a přesto bude zaregistrován pod Vás.
 

Copyright © 2005-2024 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.