Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Nudíte se? Objevte novou rozkoš! Diskrétní sexshop s erotickými pomůckami naplní Vaše touhy.

Nová reklamní kampaň

Přidání nové reklamní kampaně

Zde můžete vytvořit reklamní kampaň pro svoje www stránky. Reklamní kampaň vám umožní propagovat svoji stránku na cizích www serverech.
Na výběr máte reklamu pomocí popunder oken, textových bannerů, nebo obojí - jednoduše označte v zaškrtávacích políčkách. Pokud zaškrtnete oboje, vytvoří se Vám naráz textová kampaň i popunder kampaň.
Název kampaně slouží jen pro orientaci mezi kampaněmi, nebude nikde viditelný.
Do WWW adresy vyplňte přímou cestu k Vaší stránce (je nutné aby začínala "http://"), pokud chcete propagovat více stránek najednou, budete si muset vytvořit pro každou stránku novou kampaň. Volitelná možnost autopay je popsána zde.
Pokud jste zvolili propagaci v textových bannerech ("textlink"), musíte ještě vyplnit pole "Titulek" a "Text", pokud ne, můžete je nechat prázdná. "Titulek" je text, který bude odkazovat na Vaší stránku. "Text" je doprovodný reklamní text za odkazem.
V každé kampani je také třeba vybrat správné cílení - pomocí něho říkáte systému, na kterých stránkách chcete svojí reklamní kampaň zobrazovat přednostně. Většinou je vhodné vybírat zaměření podobné odkazující stránce. Pro výběr cílení kampaně Vám mohou pomoci aktuální statistiky jednotlivých kategorií.

Po nastavení všech parametrů klikněte "Vytvořit novou kampaň".

Spuštění kampaně

Pro spuštění kampaně je nutné do kampaně v sekci "Vaše kampaně" vložit kredity. Před vložením kreditů do kampaně si však zkontrolujte správnost zadaného odkazu a u textového banneru doporučujeme zobrazit si náhled a případně doladit banner v editaci kampaně.
Pokud jste u kampaně zaškrtli funkci autopay a kampaň ještě nechcete spustit, je nutné ji v seznamu kampaní pozastavit, jinak je možné, že Vám funkce autopay v následujících 10 minutách do kampaně doplní kredity a kampaň se začne zobrazovat.
 

Copyright © 2005-2023 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.