Výměnný reklamní systém Nejmedia - zvyšte si zdarma návštěvnost. Textová reklama
Popup, popunder
 
 

Nudíte se? Objevte novou rozkoš! Diskrétní sexshop s erotickými pomůckami naplní Vaše touhy.

Funkce autopay

= Automatické doplňování kreditů

Tato funkce umožňuje, aby byla Vaše kampaň automaticky zásobována kredity. Když kredity v kampani začnou docházet, systém je automaticky doplní.
Pokud však zrovna nemáte dostatek kreditů na běžném účtu, systém jednoduše počká, dokud kredity nevyděláte a pak teprve je do kampaně vloží.
Kredity se do kampaně převádí jen z běžného účtu, pokud si chcete kredity schovat na jindy, uložte si je do spořícího účtu.
Autopay lze zapnout u každé kampaně zvlášť a to již při jejím vytváření, či později její editací.
Pokud Vám v kampani se zaplou funkcí autopay začnou docházet kredity (klesnou pod 10), systém se Vám pokusí do kampaně převést kredity z Vašeho běžného účtu. K úspěšnému převodu je samozřejmě nutné, aby jste na běžném účtu měli kredity, a to alespoň tolik, aby mohl systém dorovnat kredity v kampani na 10 kreditů.
Tyto převody, z důvodů úspory systémových prostředků serveru, se neprovádějí okamžitě, ale v pravidelných 10 minutových intervalech. Při každém tomto intervalu se doplní kredity maximálně do jedné Vaší aktivní kampaně. Reklama: Pokud nevěříte na kredity a virtuální peníze u bank, přečtěte si o možnostech investice do zlata, například web na zlaté mince a investice do zlaté cihly. Banky krachují, z akcií a peněz se stávají bezcenné papírky, ale zlato má stále svou cenu.
 

Copyright © 2005-2023 Zdeněk Hejl.
Reklama zde. Your ad here.